Aradığınız Herşeyin Adresi

Yandex Toloka İle Para Kazanma

316

Hiç birşey yapmadan, bir internet tarayıcısına yardım ederek para kazanmak ister misiniz? O zaman işte size fırsat…

Yandex Toloka sitesine girerek Yandex’in size verdiği görevleri yerine getirerek güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağım diyorsanız, işte cevabı;

Öncelikle bir yandex hesabınız olmalı, eğer yoksa buradan hesap açabilirsiniz… Daha sonra buraya tıklayarak Toloka sitesine gidiyorsunuz, zaten hesabınız açık olduğu için otomatik olarak görevler kısmına yönlendiriliyorsunuz. Buradaki görevler çok basit… Sizden istenen ” Detaylı Uygunluk Değerlendirmesi, Sayfa Sorgu İçin Uygun Mu, Yandex Navigator’dan Gelen Mesajları Moderasyona Göndermek vb.” şeyler.

Siz bu görevleri yerine getirerek, görev başı ücretler kazanabilirsiniz. Bu görevlere başlamadan önce ufak eğitimler vererek görevleri nasıl yerine getirebileceğinizi öğreniyorsunuz zaten. Bazı görevler 0.01 Dolar ile başlarken bazıları 0.70 Dolar civarında olabiliyor. Genellikle Detaylı Uygunluk Değerlendirmesinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu görevde görev başı 0.10 Dolar kazanabilir, bütün görevleri tamamlayarak 2 veya 3 Dolar kazanabilirsiniz.

Peki Yandex Toloka minimum ödeme miktarı ne kadar?

Sadece 1 Dolar.

Yandex Toloka Güvenli Mi?

Tabi ki güvenli.

Yandex Toloka Ödemeyi Nasıl Yapar?

Yandex Money,Paypal, Skrill, PrivatBank ve PaPara üzerinden ödeme yapar.

Sizde başlamak için; Buyurun Tıklayın…

Yorumlar