Aradığınız Herşeyin Adresi

TV Programlarını Puanlayın – Tvpuan

223

Bir çoğumuz dizi ve film izlemeden önce dizi ve filmler hakkında yazılan yorumlara, birde kullanıcılar tarafından verilen puanlamalarına dikkat ederler. Tvpuan sitesinde bütün tv kanallarını, bu tv kanallarında bulunan dizi, haber, film, yarışma ve spor programı gibi yayınları ayrıntılı olarak incelemenizi, bunun yanı sıra bu yayınlara verilen puanları görebilir, hangi yayını izlemeniz gerektiğine buna istinaden karar verebilir hatta sevdiğiniz programın ne kadar izlendiğine bakabilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Tarafsız TV Programları Değerlendirme Sitesi

tvpuan

Ayrıca tvpuan sitesinde bu programlar hakkında ki yorumlara, içeriklere, haberlere ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapıyor? Hangi program ne kadar izleniyor? Hangi program ne zaman sezon finali yapacak? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz, dizi ve  programlar hakkındaki inceleme makalelerini okuyabilirsiniz.

Televizyon programı puanlama sistemi ile de sevdiğiniz program ve dizilerin puanlama sistemine göre final mi yapacak, yoksa devam mı edecek gibi sorulara açıklık getirmeye çalışılıyor. Sizde Türkiye’de yayınlanan tv programları ve dizileri değerlendirmek için tvpuan sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar