Aradığınız Herşeyin Adresi

Puro şekilli UFO, Çin ve Avustralya’da görüldükten sonra Fransa’da ortaya çıkıyor

142

Gökyüzünde havada kalan bir puro şekilli UFO’nun “çarpıcı” görüntüleri, Çin ve Avustralya’daki benzer gökyüzünde benzer bir nesne görüldükten sonra Fransa’nın üstünde çekildi.

Fransa üzerinden gerçekleşen büyüleyici bir UFO görüntüsünden yeni videolar ortaya çıktı. Benzer bir cisim Çin ve Avustralya’daki gökyüzünde görüldükten sonra, bir puro şekilli cisim Avrupa ülkesinin gökyüzünde filme alındı.

Yeni yüklenen YouTube videosu, Paris, Fransa’nın üstündeki gökyüzünde yüzen iddia edilen puro şekilli bir nesneyi göstermektedir. Nesne gökyüzünde ‘askıya alınmış’ iken ‘ışık demetleri’ yayan görülür. Benzer raporlar, Avustralya ve Çin’den geliyor; insanlar burada da benzer nesnelere şahit ve film çekti.

Video çekimleri, iddia edilen görülecek yerler ve komplo teorileri hakkındaki videoları düzenli olarak yayınlamak için bilinen bir kanal olan YouTube kanalı SecureTeam10 tarafından yüklendi. Kanalın yaratıcısı Tyler Glocker, videonun kendisine e-postayla gönderildiğini ve gönderenin gözlemlenen şey hakkında fazla bilgi vermediğini, ancak geçen hafta Paris yakınlarında kaydedildiğini açıkladı.

Bir “puro şekilli UFO” nun başka bir görüntüsü, 2014 yılı başında Gold Coast, Avustralya’da gerçekleşti.

Son birkaç yıldır, gezegenin dört bir yanındaki UFO manzaraları, gizemli videolar olarak dört kat arttı ve tuhaf ve açıklanılamaz nesnelerin görüntüleri günlük olarak görünüyor.

Bu muamma nesneleri nedir? +

Bu video başka bir sahte mi? Veya mümkün olduğunca – birkaç kez gördüğümüz gibi – açıklayamayacağımız, en azından mantıksız bir şeyi gözlemlediğimizi mi düşünüyorsun?

İleri yabancı medeniyetler tarafından ziyaret edildiğimizi düşünenlere belki de en iyi delillerden biri.

Şüpheciler, diğer taraftan, bu gözlemi, geçmişte sayısız benzer videonun çözülmüş olması nedeniyle, muhtemelen başka bir fabrikasyon sahtekârlığı olarak ele alacaklar.

Merakla, buna ek olarak, dünyanın dört bir yanındaki sayısız UFO manzaraları, ileri düzey yabancı medeniyetler tarafından ziyaret edildiğimize inanılan çok sayıda yüksek rütbeli görevli ve hatta eski astronotlar bile var.

En sevdiğim alıntılardan biri, eski bir NASA Astronotu olan Dr. Brian O’Leary ve Princeton Fizik Profesörü’nden geliyor:

“Mültecilerin bizi çok uzun bir süre izlediği konusunda çok temkinli olduğumuza dair çok sayıda kanıt var. Görünüşleri geleneksel materyalist batı bakış açılarından her tuhaftır. Bu ziyaretçilerin bilincin teknolojilerini kullandıklarını, toroidleri kullandıklarını, UFO olgusunun ortak paydası gibi görünen tahrik sistemleri için birlikte dönen manyetik diskler kullandıklarını “söyledi.

Ancak diğerleri O’Leary ile aynı fikirde görünüyor.

En tanınmış Apollo astronotlarından ve ayda yürüyecek altıncı adamdan biri olan Edgar Mitchel, ABD Deniz Kuvvetleri’nde emekliye ayrılmış bir kaptan, havacılık mühendisi ve Uzaylı Yaşamı hakkında çok şey söyleyecek Noetik Bilimler Enstitüsünün (IONS) kurucusu :

“Ben bu gezegende ziyaret edildiğimiz gerçeği üzerinde bulunacak kadar ayrıcalıklı oluyorum ve UFO fenomeni gerçek … Evet, gezi teknesi çöktü ve cesetler kurtarıldı. Evrende yalnız değiliz, uzun süredir buraya geliyorlar. “

Franklin Story Amerikalı bir Hekim olan Musgrave, Skylab Programının tasarlanması ve geliştirilmesi üzerinde çalışan emekli NASA astronotu ve beş uzay mekânında da uçaklara uçuş yapan tek astronot, kozmosun başka yerlerinde yaşananlar hakkında çok ilginç şeyler söylüyordu:

“İstatistiksel olarak, orada büyük ölçüde gelişmiş medeniyetler, istihbaratlar, canlılar var kesin. İnanıyorum ki, yıldızlar arası seyahat yapıyor olmak için çok ilerlemiş durumda. İnanıyorum ki, buraya geldikleri bile mümkündür. Evrenin içinde başka bir hayatı olması gerektiği ve bazı noktalarda ziyaret edilebileceğimiz birlikteliği nedeniyle varsayım mantıklı. “

Eski ABD Donanması kaptanı eski Astronot Eugene Cernan, Musgrave’in evrendeki ileri yabancı medeniyetler hakkındaki fikrini paylaşıyor. Cernan şöyle dedi:

“UFO’lar hakkında bilgi aldım ve kamuoyunda başkası, başka bir uygarlık olduğunu sanıyordum.”

Yorumlar