Aradığınız Herşeyin Adresi

Piramitler Neden İnşa Edildi? Mısır Piramitlerinin Sırları

356

Bu, antik medeniyetlerin piramitleri inşa etmesinin nedeni ne olabilir sizce?

Araştırmak için yıllarını harcamış ve hatta bina bir araştırmacı Piramitler yüzyıllardır şaşkın uzmanlar var bu esrarengiz yapılar, hakkında bazı DEVRİMCİ keşifler yaptı. Sayısız eski kültür piramitleri neden dikti? Neden pek çoğu şekli ve tasarımı birbirine benziyor? Bu video, Piramitlerle ilgili birçok soruya cevap vereceksiniz.

Çoğumuz Mısır’da ve Meksika’da Piramitlerle aşina olsa da, gerçek şu ki bu yapılar bu iki ülke ile sınırlı değildir. Yalnızca Orta Amerika’da 1000’den fazla piramit var. Çin’de 300 Piramit, Sudan’da 200’den fazla Piramit var. Mısır yaklaşık 120 Piramit sahiptir. Dünyadaki tüm dünyada, antik kültürler zamanın testinden sağ kurtulmuş, çözülmeyen bir hikayeyi anlatan eski zaman kapsülleri gibi davranan bu esrarengiz yapıları inşa etmeye karar verdiler.

Neden dünyaya dağınık binlerce Piramit bulduk, ve daha da önemlisi, neden bu kadar çok Piramit ürkütücü olarak benzer? Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Büyük Piramit sadece bir arkeolojik gizem değil aynı zamanda coğrafi bir mucize olarak kalır.

piramitler, mısır piramitlerinin sırları

Neden Mısır Piramitler i İnşa Edildi?

Eski Mısırlılar , Giza Büyük Piramidini Dünya üzerindeki  tüm toprak kütlenin merkezine tam olarak nasıl yerleştirebildiler  ?

Gezegenin her yerinde bulunan sayısız piramitin çevresindeki sayısız soru var.

Ancak belki de bunların hepsinden önemlisi; Piramitler neden hazırlandı ?

Eğer mezarlar olarak inşa edilmediyse, neden eski kültürler bu muhteşem anıtları inşa etmek için nazik süreçler geçirdi? Kesinlikle çok önemli bir nedeni olmalıydı.

Ukrayna’da Fizik Enstitüsü’nden bir bilim adamı, on yıldan uzun süren bir bina yaparak geçirdi ve farklı yüksekliklerde ve oranlarda piramit araştırdı- Dr. Volodymyr Krasnoholovets -nihayet piramitlerin antik çağlarda Niçin inşa edildiği sorusunu çözmüş olabilir.

Dr. Krasnoholovets’in çalışması Rus hükümetinin projelerine katılmaya karar vermesi, Moskova’da 144 fit uzunluğunda bir piramit inşa etmesine yardım etmesi kadar önemliydi.

Birçoğu, Dr. Volodymyr Krasnoholovets’in keşfinin devrimci olduğunu ve Piramitlere bakışımızın sonsuza dek değişeceğini düşünüyor .

Volodymyr Krasnoholovets tarafından Piramitler açısından yapılan en dikkate değer keşiflerden bazıları :

Organizmaların bağışıklık sistemi iyileşti (kan lökosit kompozisyonu arttı).

Geliştirilmiş doku yenilenmesi.

1-5 gün boyunca piramitte depolanan tohumlar verimde% 30-100 oranında bir artış gösterdi.

Göl Seliger piramidinin inşasından kısa bir süre sonra bölgenin üzerinde belirgin bir ozon iyileşmesi belirtilmiştir.

Piramit araştırma alanlarının yakınındaki deprem aktivitesi ciddiyet ve boyut bakımından azaltılır.

Ayrıca, piramitlerin yakınında şiddetli hava da azalmış gibi görünüyor.

Güney Rusya’da (Baskiria) inşa edilen piramitlerin petrol üretimi üzerinde olumlu etkisi olduğu görülürken, petrolün% 30 daha az viskoz hale geldiği ve petrol kuyularının verimi, Moskova Petrol ve Gaz Akademisi tarafından yapılan testlere göre arttı.

Piramit enerji alanına maruz bırakılan tuz ve biber yutan 5000 tutuklu üzerinde bir araştırma yapıldı. Test denekleri şiddet oranını büyük ölçüde düşürdüler ve genel davranış daha da gelişti.

Standart doku kültürü testleri virüsler ve bakteriler tarafından enfeksiyondan sonra hücresel dokunun sağkalımında bir artış olduğunu gösterdi.

Radyoaktif maddeler, piramit içinde azalan radyasyon seviyesi göstermektedir.

Kapasitörlerin kendiliğinden şarj edilmesi ile ilgili raporlar var.

Fizikçiler, süperiletkenlik sıcaklık eşikleri ve yarı iletkenlik ve karbon nanomalzemelerinin özelliklerinde önemli değişiklikler gördüler.

Piramidin içindeki suyun eksi 40 santigrat derecede sıvı kalacağı ancak herhangi bir şekilde çarpması veya çarpması durumunda anında donacaktır.

Yorumlar