Aradığınız Herşeyin Adresi

Medyum ve Kehanet

68

Medyum ve Kehanet Nedir? İnsanlar Neden Medyum ve Kehanet lere İnanırlar? İşte Cevabı Medyum ve Kehanet…

Medyum ve kehanet
http://idriskarakaya.com/ medyum ve kehanet

Medyum ve Kehanet…Dik kafalı bir kinik (kuşkucu) bilim adamı, bir dizi testten sonra, sonunda medyumun başarılarını kabul etmiş bulunuyor…

Daily Mail’de yayınlanan bir habere göre, Dr. Danny Penman, Sally Morgan’ı tanıdıktan sonra, genel yaşam ve dünya görüşünün değişmiş olduğunu itiraf etmekten kendini alamamıştır. Hatta doktor, kendi katı akılcı, yaklaşımının, bir daha bir araya getirilemeyecek şekilde paramparça olduğunu sözlerine eklemiştir.

Prenses Diana’dan bilgiler aldığını söylemesi üzerine Bayan Morgan ile ilgilendiğini belirten Dr. Penman, o zamana kadar katı bir ön yargı ile tüm medyumları “şarlatan” olarak kabul ediyordu.

 

Medyumun, kendisine yönelik bir celse yapmasını tereddütle kabul etmesinden sonra, medyumlar hakkındaki kanısı birden değişivermişti. Bu çalışmasında medyum, Dr.Penman’ın ölmüş babasıyla ilgili ayrıntılı ve doğru bilgiler vermişti.

Bu bilgiler sadece ölmüş babayı değil, tüm aileyi içermekteydi. “Bunca ayrıntıyla ilgili olarak, bu kadar kesin ve isabetli nasıl konuşabildi?” derken şaşkınlığını gizleyemeyen Dr. Penman sözlerine şunları da eklemeden yapamamıştır: “Ailemiz ve özellikle de annem ile babam arasındaki yıllar boyu sürmüş çekişme hiçbir yerde kayıtlı değildir…”

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi; Sally Morgan, doktorun, ölmüş büyükbabasıyla da bağlantı kurmuş ve büyükbaba gelir gelmez kendisini takma adıyla tanıtmış, hemen ardından da ayaklarının biraz daha iyi olduğunu sözlerine eklemiştir. Büyükbaba dünyasal yaşamında postacıydı.

Kuşkucu doktor, ne yazık ki yukarıda belirtilen itiraflarına rağmen bununla da yetinmemiş ve medyumu gizlice (3 kişiyle birlikte) test etmeye yeltenmiştir ama bu kişiler de, medyumun sergilediklerinden dolayı hayranlıklarını ve şaşkınlıklarını gizleyememişlerdir. Örneğin, bunlardan biri olan, tarih uzmanı Isabella Sandwell, “Medyum bana, bilebilmesi hiçbir şekilde olası ol-mayan şeyler söyledi” derken; ötekisi, bir fabrika yöneticisi Claire Jakeman), “Bayan Morgan benim yaşama bakış açımı tamamen değiştirdi!” diyordu.

Sonunda, tıp doktoru Penman, “Medyumların bu işleri nasıl başardıklarına aklımız ermiyor diye, sergilediklerinin gerçek olmadığını söyleyemeyiz…” demiştir.

 

Yazdığım Beyin Kontrolü (ABD Hükümetince Uygulanan) makalemi okumak ister misiniz?

2. Web sitemiz olan Arastirmacim.com sitemize de bekleriz.

Yorumlar