Aradığınız Herşeyin Adresi

Kanserin Tedavisi Bulunmuşken İlaçlara Mahkum Kaldık

224

Kanserin Tedavisi günümüzde halen tam anlamıyla tedavisi bulunamayan bir hastalık. İlaçlara mahkum bırakılan bir sürü insan var. Peki daha önce Kanserin Tedavisi Bulunmuşken İlaçlara Neden Mahkum Kaldık?

Kanserin Tedavisi Bulunmuşken İlaçlara Mahkum Kaldık…Her gün farklı bir buluş, farklı bir icat yapılıyor ya da mevcut icatlar geliştirilerek donanım ve yazılım bakımından zenginleştiriliyor. Teknoloji hayatımızın bir parçası olmuş durumda, olmazsa olmazlar listesinde zirveyi taşıyan ve hep taşıyacak olan teknoloji insanların günlük faaliyetlerini kolaylaştırmak için geliştirilse de bazen faydalı icatlar kimilerinin işine gelmediği için bir anda yok edilebiliyor. Ayrıca o icadın sahibi de gizemli bir şekilde ya da olaya kaza süsü verilerek ortadan kaldırılabiliyor. Kanserin Tedavisi Bulunmuşken Neden İlaçlara Mahkum Edildik?

Biz biliyor muyuz ki her eve, her insanın cebine giren akıllı telefonların, televizyonların, tabletlerin, bilgisayarların hatta buzdolaplarının bile bizi 7/24 kayıt altına aldığını… Kişisel verilerimizin bir yerde saklı tutulduğunu, yapay zeka ürünleri ve yazılımları sayesinde insanoğlunun bir gün yok olacağını nereden bilebiliriz.

Kanserin Tedavisi Bulunmuşken İlaçlara Mahkum Kaldık
Kanserin Tedavisi Bulunmuşken İlaçlara Mahkum Kaldık

Tıp alanında da her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta, dolayısıyla teknolojinin gelişmesi tıpta da birçok hastalığa çare bulunmasına ön ayak olmaktadır. Fakat şöyle bir tespitte de bulunursak; her geçen gün birçok hastalığa çare bulunurken, neden birçok hastalıkta ortaya çıkıyor. Geçen son 10 yılda birçok hastalık ortaya çıkmış hatta bir süre gündemde kalmış ve bir anda o hastalıkla alakalı hiçbir haber yayınlanmamıştır. Kuş gribi, domuz gribi bunlardan bazıları…

Asıl konumuza gelirsek; kanser birçok insanın yaşamını yitirmesine, hayatının mahvolmasına, elden ayaktan düşmesine sebep olmuştur. Geçmişte hatta günümüzde de birçok insan bu hastalıkla cebeleşirken, tıp dünyası da bu hastalık için çareler aramaktadır. Özellikle kanser ilaçları son derece pahalı olması ve insanların başka alternatifi olmadığı için ilgili ilaçlara son kuruşlarına kadar para döküp tedavi olmayı istemeleri bazı kişi veya kişilerin işine geldiği için kanserden kurtulmak için çareler bulunmuşsa gizleniyor ve ya yok ediliyor.

Dr. Royal Raymond Rife

İşte kanserin tedavisini 1920li yıllarda dönemin teknolojisiyle bulan 1888 doğumlu Dr. Royal Raymond Rife. Bu doktor yirminci yüzyılın dahilerinden birisidir. 1920li yıllarda yaşayan kanser virüsünü gösteren bir mikroskop yapmayı başarmış ve icat ettiği frekans aleti ile virüsü yok etmeyi başarmıştır.

Ayrıca icat ettiği mikroskop sayesinde virüsleri gören ilk insan ünvanı da sahip olmuştur.

Dr. Rife koordinatları ayarlanabilen rezonans tekniğini bulan kişi unvanına da sahiptir, ayrıca bu teknik kanserli tümörleri ve virüsleri yok edebiliyor. Heidelberg Üniversitesinden derecesi olan; buluşları on dört ödüle layık görülmüş ve çalışmaları Timken Bearing şirketinin sahibi multimilyoner Henry Timken tarafından finanse edilen bir bilim insanıydı. 1934 yılında Kaliforniya Üniversitesinde 16 ölümcül kanserli deneklerde denenmiş ve 3 ay içerisinde hepsi tamamen iyileşmiştir.

Dr. Royal Raymond Rife
Dr. Royal Raymond Rife

Ayrıca Dr. Rife’ın bilimsel teorileri ve metotları Ortodoks bakış açısıyla çatışma içerisine girmiştir. Sonradan Amerikan Tıp Derneği’nin (AMA) başkanı olan, Morris Fishbein, bu teknikleri kendi şirketi için kullanmak isteyince Dr. Rife bunu red etti ve araştırma çalışmaları durduruldu. Barry Lynes’ın Kanserin İyileştirilmesi, Elli Yıllık Örtbas isimli kitabında anlattığı gibi örtbas edilmeye çalışıldı.

Dr. Rife’ın Araştırmaları Yok Edilmeye Başlandı

Amerikan Tıp Derneği tarafından Dr. Rife’ın yöntemini kullanan doktorlara baskı yapıldı, dolayısıyla doktorlarda boyun eğmek zorunda kaldı. Dr. Rife’ın mikroskobu çalındı, laboratuarında yangın çıkartılarak tüm bilimsel verileri yok edilmeye çalışıldı. Dr. Rife’ın çalışmalarını yedekleyen, Dr. Nemesis bu yangında gizemli bir şekilde öldürüldü. Benzer bir yangın da Dr. Rife’ın araştırmalarını onaylayan ve bu buluşu konfirme edeceği sırada arsenik nedenli ortaya çıkan New Jersey’deki Burnett Laboratuarını da yok etti.

Dr. Royal Raymond Rife
Dr. Royal Raymond Rife

Daha sonra frekans aletlerini üreten şirket battı. Birlikte çalıştığı Dr. Kendall, bir anda bilinmeyen bir sebeple zengin olup emekliye ayrıldı ve Meksika’ya gitti. Başka doktorlar da aniden Rife’ın tekniğini bırakıp reçete yazmaya başladılar.

Dr. Rife, Amerikan Tıp Derneği tarafından mahkemeye verildi. Uzun süren ve maddi açıdan yıpratıcı geçen bir dönemden sonra Rife mahkemeyi kazandı. 1944 yılında Dr. Milbank Johnson, Rife’nin kanser terapisi çalışmalarının sonucunu duyurmak üzereyken zehirlenerek öldürüldü ve hazırladığı raporlar bulunamadı. Çalışmaları ise örtbas edildi. O günden bu yana “kronik” adı altında son nefesimizi verene kadar yan etkilerine maruz kaldığımız bir yandan iyileşirken diğer yandan başka bir hastalığa davetiye açan bazıları ucuz bazıları pahalı ilaçlara mahkum kalmaya başladık. Royal Raymond Rife ise 1971 yılında Grossmont Hastanesi’nde yüksek dozda Valium ile alkol zehirlenmesi nedeniyle yaşamını yitirdi.

 

Yazdığım Bilim Adamları Kanserin İnsan Yapımı Olduğunu Onayladı makalemi okumak ister misiniz?

2. Web sitemiz olan Arastirmacim.com sitemize de bekleriz.

Yorumlar