Aradığınız Herşeyin Adresi

Hosting Satış Paketi WordPress Eklentisi – WHMpress v4.3 İndir

1.843

Hosting Satış Paketi WordPress Eklentisi – WHMpress v4.3 İndir, bu eklenti WordPress 4.9 ile test edilmiş olup, başarılı sonuç vermiştir. Bu eklenti WHM Client Area eklentisinin devam versiyonudur. Tek Başına Çalışmaz!

WHM Client Area Eklentisi bir “Müşteri Alanı” için profil oluşturmaktadır. Bu eklenti ile WordPress Temanızı entegre ederek kendi hosting müşteri alanınızı oluşturabilir, müşterilerinizin satın almış oldukları hosting paketlerini yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

WHMpress Eklentisi ile de satacağınız hosting paketiniz için tablo şeklinde ürün özelliklerini sıralayarak bir satış tablosu oluşturabilirsiniz. Ayrıca sitenizde satacağınız diğer ürün özellikleri ile bir karşılaştırma yapabilme özelliğine sahiptir. Özelleştirmeye yatkın olan bu eklenti sınırsız bir şekilde istediğiniz tasarıma sahip olabilir.

Hosting Satış Paketi WordPress Eklentisi – WHMpress v4.3 İndir

EKLENTİ ÖZELLİKLERİ

1- Çoklu Para Aktarımı

Müşterilerinize farklı para birimleri üzerinden satış yapma imkanı sunar.

2- Kısa Kodlu Şablonlar

Bu özellik sayesinde oluşturduğunuz şablonun kısa kodunu istediğiniz yere ekleyerek orada gösterime sunmanızı sağlar.

3-Önbellekleme

WHMpress, fiyatları, alan adları listelerini ve gereken her şeyi WordPress önbelleğine alır, bu nedenle her seferinde WHMClient Area’dan getirmek zorunda kalmazsınız, böylece nihai performans elde edebilirsiniz.

4- Otomatik Hesaplanan İndirimler

Oluşturduğunuz indirim kodları ile ne kadar indirim yapacağınızı otomatik olarak hesaplar ve ilgili kodu girdikten sonra indirimi gerçekleştirir.

5- Ajax Domain Arama

Hızlı ve esnek yapısı sayesinde hızlı bir arama gerçekleştirmenizi sağlar.

6- Çok Dilli Paket ve Ayrıntıları

Paket, Hizmet Adı ve Ayrıntılarını Eklediğiniz farklı dil seçenekleri ile her ülkeden müşteri gruplarına hitap edebilirsiniz.

Daha Bir Sürü Özellik Bu Eklentide…

İNDİRME LİNKLERİ

[sociallocker id=”651″]

İNDİR

WHM Client Area

İNDİR

RAR ŞİFRESİ

idriskarakaya.com

[/sociallocker]

80%
Awesome
  • Design
Yorumlar