Aradığınız Herşeyin Adresi

Gizli Roswell Ufo Kazası Belgeleri

144

Ufologlara göre, yaklaşık 70 yıl önce ‘Roswell çökmesi’ sonrasında çekilen bu belgeyi çözerek Dünya’daki en gizemli UFO gizemini çözmeye yardımcı olabilirler.

Notun bir kısmı şöyle:

“… Ve enkazın kurbanları …” Disk “de … gemi olacaklar …”

1947 Temmuzunda yeni Roswell New Mexico’da bir iddia edilen UFO çöktüğünden bu yana, ordunun ne olduğu konusunda açıklayıcı sayısız teori önerildi.

Gerçek bir ufo muydu? Uzaylı cesetleri keşfettiler mi? Ve her şey Hükümet tarafından örtbas edildi mi? Bu sorular yaklaşık 70 yıldır yanıtlanmamış kaldı.

Bununla birlikte, çok gizli bir not analizi, tüm zamanların en gizemli UFO vakalarını aydınlatmaya yardımcı olabilir.

Roswell kazası popüler kültüre yıllardır büyük bir ağırlık verdi ve kurmaca sayısız eserde olduğu kadar belgesellerde de bahsedildi.

Resmen konuşmak gerekirse, hepsi 4 Temmuz 1947’de New Mexico kasabasındaki birkaç çiftçinin gece şimşek ve gök gürültüyle tamamen farklı yüksek bir patlama duyduğunu iddia etti.

Ertesi gün, babası, kardeşi ve St. Augustine Ovaları olarak adlandırılan ıssız bir yerde yürüdüğü kuzeni eşliğinde beş yaşındaki bir çocuğa sahip olan Gerald Anderson, ışığı yansıtan bir mesafedeki nesneyi fark etti. Bu nesneye iddia edilen bir UFO düşmüştü.

Kitap “olarak UFO Çöküyor A History ”, araştırmacılar Don Schmitt ve Kevin Randle araştırma askeri radar dört gün boyunca güney New Mexico semalarında tanımlanamayan uçan nesne takip edildiğini gösterir derler. 4 Temmuz 1947 gecesi, radar, nesnenin Roswell’in yaklaşık 30-40 mil kuzeybatısında indiğini belirtti.

Bu çarpışan nesne miydi?

‘UFO Çöküşleri Tarihi’ ne göre, Roswell’in doğusundaki canlı görgü tanıkları William Woody, parlak bir cisim yere daldınca 4 Temmuz 1947’de evinin dışında olduğunu hatırladığını söyledi.

8 Temmuz’da RAAF birçok basın bülteni tarafından derhal toplanan bir basın açıklaması yayınladı:

“Sekizinci Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Roswell Ordu Hava Sahası, 509. Bomba grubunun istihbarat bürosunun, yerel çiftlik sahiplerinden birinin işbirliğiyle bir diske sahip olabilecek kadar şanslı olduğu, uçan diskle ilgili pek çok söylenti dün gerçekleşti. Ve şerifin Chaves İlçesi ofisi. ”

“Uçan nesne geçtiğimiz hafta Roswell yakınlarındaki bir çiftliğe çıktı. Telefon tesisi bulunmayan çiftlik evi, şerifin bürosuyla iletişime geçebildiği zamana kadar disk sakladı ve daha sonra şahsın 509. Bomba Grup İstihbarat Bürosu Başkanı Jesse A. Marcel’e bilgi verdi. Hemen harekete geçildi ve disk rancher’ın evinde toplandı. Roswell Ordu Hava Sahasında denetlendi ve ardından Binbaşı Marcel tarafından üst karargaha ödünç verildi. ”

En çok gizli not

İddia edilen çok gizli belgenin fotoğrafı, daha sonra Carswell Hava Kuvvetleri Üssü olarak bilinen Fort Worth Ordu Hava Sahası’ndaki ofisinde General Roger Ramey’yi hatırlatan bir belge ve kaza alanından kurtardığı iddia edilen enkazı çökerttiğini, daha sonra Sıradan bir hava balonu gibi askeri.

Şimdi, Ufologlar Roswell kazasının arkasındaki gizemi çözmek için General Ramey’nin tuttuğu belgeye daha yakından bakmamız gerektiğine inanıyorlar.

Uzmanlar, bu zorlukla okunabilir belgenin, bir zamanlar ve tamamıyla askeri DID’nin çöktü UFO’yu ve dünya dışı cisimleri kurtarabileceğini ispatlayabileceğine inanıyorlar.

Bildirdiğine göre express.co.uk , Alejandro Rojas , bir sunum Open Minds Radyo , şunları söyledi:

“Maddenin incelenmesi ve toplanması için gönderilen istihbarat subayı olan Jesse Marcel, hikayeyle birlikte gitmesi emredildiğini ve iyi bir asker gibi kendisine söylenenleri yaptı, hiçbir soru sormadı.”

“Bu arada, Dubois daha sonra bu fotoğrafların içindeki enkazın bir örtbasın parçası olduğunu iddia etti. Hava balonu malzemesinin halkı kandırmak için düzenlendiğini söyledi.

“Hava balonu açıklaması basın ve halk tarafından kabul edildi.”

“Marcel gibi tanıkların olayın halkın dikkatini çekmeye başladığı 1980’li yıllara kadar olmadı.”

Modern teknolojiyi kullanan uzmanlar, General Ramey’nin ellerinde görülen gizemli Roswell notunu ‘deşifre etmeyi başarmışlardır.

David Rudiak, modern teknolojiyi kullanarak, notu büyütüp% 80’e varan oranda şifre çözmeyi başarabildiğini iddia ediyor.

Rojas şunları ekledi: “Bir diske atıf yapıldığı açıktır ve o da ‘ve enkazın kurbanları’ ifadesini içeren bir cümle yaratabileceklerine inanıyor.

“Rudiak, bunun disk şeklinde bir aracın kurtulduğunu ispatladığını söyledi.”

Ancak bununla birlikte, belki de daha şaşırtıcı olduğunu dile getirerek, dünya dışı cisimlerin bu enkazdan geri kazanıldığı iddialarını da doğruladığını belirtti.

Yorumlar