Aradığınız Herşeyin Adresi

Bilgisayarınız İçin Üst Düzey Güvenlik Programları

1.032

Üst Düzey Güvenlik Programları sayesinde bilgisayarınız her zamankinden daha güvenli ve korunaklı olacaktır.

Üst Düzey Güvenlik Programları bilgisayarınıza yük olmamakla birlikte ekstra bir güvenlik hizmeti sunarak hem internette hem de internette olmadan bilgisayarınızı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayacaktır.

Herkes virüslerden, zararlı yazılım ve kodlardan, belli belirsiz açılan +18 içeriklerden ve farkında bile olmadan bilgisayarına izinsiz kurulan programlardan şikayetçidir. Hele ki devir teknoloji savaşlarının başladığı, her nerede olursak olalım farkında olmadan izlendiğimiz teknolojik cihazların var olduğu bir dönemde yaşıyorsak ekstra güvenlikten kimseye zarar gelmeyeceğini umuyorum.

Gelelim Üst Düzey Güvenlik Programları nı incelemeye;

üst düzey güvenlik programları

DDos Saldırılarından Korunma Programı:

Anti DDoS Guardian, sizi internet üzerinden DDos saldırılarına karşı sizi korumaktadır. Program oyun sunucuları, Camfrog sunucuları, posta sunucuları, FTP sunucuları, VOIP PBX, SIP sunucularını güvenli bir şekilde korur.

İndirme Linki: http://bc.vc/pvIESCo

Güvenlik Duvarı Koruma Programları:

ZoneAlarm Free Antivirüs + Firewall, zonealarm tam zamanında koruma yapan bir antivirüs programıdır.
Özellikle firewall özelliği güncel yeni tehditleri anında engeller, worms, trojan, keyloagger, spware, adware bilindik bilinmedik tüm virüsleri anında tanır ve siler. Ayrıca ödüllü bir antivirüs programıdır.

İndirme Linki: http://bc.vc/HiCtui9


Online Armor, her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış bir güvenlik duvarı aracıdır. Virüslerden, hackerlardan ve casus yazılımlardan en iyi şekilde koruyan bu güvenlik duvarı sayesinde internet gezintileriniz daha da güvenli olacak.

Programı manuel olarak güncelleyerek her türlü yeni tehlikeye karşı hazırlıklı olmanızda mümkün. Online Armor Free diğer ücretli sürümlerine göre kısıtlı koruma sağlasa da ortalama bir internet kullanıcısının tüm güvenlik açıklarını kapatabilecek kapasiteye sahiptir. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan Online Armor, internette gezme zevkinizi bozmadan bilgisayarınızda maksimum koruma sağlar.

İndirme Linki: http://bc.vc/TURr1yv


Privatefirewall kullanıcılara internet bağlantısı denetleme olanağı sağlayan ücretsiz bir güvenlik duvarı veya diğer adıyla firewall yazılımıdır.

İndirme Linki: http://bc.vc/konmHVF

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları:

Recuva Full Professional + Technician Edition 1.53.1087, Bilgisayarınız, usb sürücüleriniz, hafıza kartlarınız vb.
bir çok biçimlendirilmiş disklerden veri kurtarmanıza yardımcı olur.

İndirme Linki:  http://bc.vc/uETLtaX


TestDisk & PhotoRec, ile veri kurtarma ve bölüm onarma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve önyükleme kesimlerinizi yeniden oluşturabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile diskinizi kontrol ederek hata taraması başlatabilir ve gerçekleştirmek istediğiniz eylemi tek tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Linki:  http://bc.vc/p8HqZFO


Undelete My Files Pro, güçlü veri kurtarma programıdır. Sd kart, usb bellekler, diskler vb. bir çok aracı destekler…
Fotoğraf, video, belge, mp3 vb. bir çok şeyi kurtarır.

İndirme Linki:  http://bc.vc/UYy8T4h


Ücretsiz bir program olan Wise Data Recovery bu tarz sorunlarınıza çözüm olmak amacıyla geliştirilmiş başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Resimler, belgeler, ses ve video dosyaları, sıkıştırılmış dosyalar veya e-posta gibi tüm verilerinizi kurtarmanıza olanak tanır.

Tek yapmanız gereken programı kurduktan sonra, taramak istediğiniz sürücüyü seçmek ve tarama işlemini başlatmak. Tarama işlemi bittikten sonra listelenen dosyalar arasından istediğinizi seçerek tekrar gerii getirme şansına sahip olacaksınız. Alternatif bir dosya kurtarma yazılımı olarak Wise Data Recovery’i mutlaka denemelisiniz.

İndirme Linki:  http://bc.vc/n2TaJe5

Virüs Çeşitleri Nelerdir?

*Truva Atları(Trojen Horses): Bir Program İçerisinde Gizli Bir Şekilde Gelip Bilgisayarınıza Yerleşen Ve Çalıştırılmasıyla Birlikte Arka Planda Gizli Olarak Aktif Olan Bir Virüs Çeşididir.

Daha Önce Eklediğim Bütün Anti-virüs Programların Tam Sürümleri Adlı İçeriğime Göz Atmak İster Misiniz?

80%
Awesome
  • Design
Yorumlar