Aradığınız Herşeyin Adresi

Bermuda Üçgeni Altındaki Teknoloji Günümüzde Yok

196

Alman okyanus bilimcisi: Bermuda Üçgeni altında bulunan piramitler ve teknoloji günümüz biliminde bilinmiyor.

Bu herkesin Bermuda Üçgeni’nde beklediği haber midir?

Bir okyanus bilimciye göre, Bermuda Üçgeninde okyanusun altında gizlenmiş olan teknoloji, sıradan bir şey değildir ve Dünya üzerinde ortaya çıkmamış olma ihtimali çok yüksektir.

bermuda üçgeni

Şeytan Üçgeni ”  olarak da bilinen Bermuda Üçgeni  , Kuzey Atlantik Okyanusunun batı kısmındaki bir bölgeden oluşur ve Bermuda, Florida ve Porto Riko’daki noktalarla tanımlanır. Herhangi bir yönde binlerce milin üzerinde uzanır. Üçgen ABD Donanmasına göre mevcut değil ve adı Coğrafi İsimler üzerine ABD Kurulu tarafından tanınmıyor.

Bu gizemli su vücudu inanılmaz öyküler ve söylentilerle doludur ki, doğaüstü olmasa da dünyevi olur. Bu sanal üçgenin Gezegenimiz üzerindeki dünya dışı faaliyetinin bir kanıtı olduğu olası mı? Bir şey kesin, son yüzyılda, Bermuda Üçgeni gemileri “yutuyor” ve uçakları yok ediyor ve yüzlerce can kaybından sorumlu tutuluyor.

Bermuda Üçgeni’nin merkezinde bir çeşit kalın camdan yapılmış iki büyüleyici dev piramitler keşfedildi. Geniş okyanusun altında bulunan teknoloji modern bilimin gizemidir. 2.000 metre derinlikte bulunan anomal yapılar, bir Alman okyanus uzmanı ve ekibi sonar ekipmanı kullanan Dr. Meyer tarafından tespit edildi.

Meyer, üçgenin ortasındaki gizli, garip piramidal yapıların keşfedilmesinin Bermuda Üçgeniyle ilişkili gemilerin ve uçaklardaki gizemli kaybolmalara ışık tutabileceğine sıkıca inanmaktadır.

Aralarında çeşitli web sitelerinden bundan haberlere göre  bir , piramitler çevreleyen gizemler sayısı kimsenin cevap başarmış bir şeydir. Yaklaşık 2 kilometre derinlikte bulunan piramitler, alanın anormal kaybolmalarının ana nedenlerinden biri olabilecek bir çeşit kristalden yapıldığı söyleniyor. Ufologlar ve paranormal araştırmacılar tarafından yapılan sansasyonal iddialara göre, bölgeyi doğru bir şekilde keşfetmek ve Bermuda üçgeninin altında bulunan anormal piramitlerin bulunup bulunmamasına karar verme teknolojisine ve araçlarına sahip değiliz.

Bu piramitlerin birkaç raporu var ancak maalesef piramitlerle ilgili herhangi bir bilgiye acımasızca saldıran şüpheciler tarafından çoğaltılan ayrıntılı aldatmacalar olduğu düşünülüyordu.

Amerikan oşinografçısının, yapıların yüzeyinin düz olduğunu ve camdan veya bir çeşit kristalden yapılmış olduğunu düşündüğü 20 yıl önce anormal yapıları buldukları söyleniyor. Hiç kimsenin çekemediği iddia edilen piramitlerin, Giza Büyük Piramitinin üç kat büyük olduğu söyleniyor.

Bugün, piramitlerin varlığı ya da yok oluşu ile ilgili gerçeği, ancak (piramidin varlığına inananlara göre) sıkışan askeri ve hükümet kurumlarının elinde bulunduğu söylenmektedir. Anormal yapılar.

Bölgenin ABD ordusunun kontrolü altına alındığına inanıldığından, daha fazla soruşturma yapılamıyor. Elbette, inanmak isteyenler tarafından desteklenen bir teori var, ne olursa olsun Bermuda Üçgenin altında gizemli bir şey var. Ancak gerçek, çok farklı olabilir ve hepimizin istediği kadar heyecanlı olamaz.

Bermuda Üçgeninin iki Sualtı Piramidi hakkındaki bilgiler bir Hollywood film senaryosundan kaynaklanıyormuş gibi çalıyor olsa da, Bermuda Üçgeninin sadece aralarında bütün seçenekleri sayarak açıklanabilen anormal bir bölge olduğuna kesin olarak inanan birçok kişi var. Onları günümüzdeki anlayışımızın ötesine geçen yabancı bir teknoloji.

Ne yazık ki, Bermuda Üçgeninin altındaki gizemli yapılarla ilgili herhangi bir bilgi kuşkulu sayılır ve Bermuda Üçgeninde gizemli bir şey fikrine zarar veren icat hikayelerinin sayısı yüzünden bir aldatmaca olarak etiketlenmiştir. Bu nedenle, Bermuda Üçgenindeki iddia edilen yapılar hakkındaki yeni iddiaların haberlerde ortaya çıktığı her seferinde, bu bilgiler şüpheciler tarafından değersiz sayılır; bu şüpheciler, daha önceki yalanlardan ötürü muhtemel bulguları, kendi yörelerinde, Umutsuzca bunun gibi bilgileri haber beklemek için bekleyin.

Bugün, bulguları, sualtı piramitleriyle ilgili araştırmanın ordu tarafından el konulduğu iddia edilen Alman Oşinografı uzmanı tarafından kabul edilemez veya reddedilemez. Onun kimliğini, varlığını doğrulayamayız, ayrıca piramitleri araştıran seferin gerçekleşip gerçekleşmediğini söyleyemeyiz. Söyleyebileceğimiz tek şey, Bermuda Üçgeninin hiç kimsenin doğru bir şekilde açıklamadığı gizemlerle dolu uzun bir geçmişi var.

Sanırım sonunda bu inanılmaz keşifler inanmak ya da inanmamak için okuyucuya kalmış.

Yorumlar