Aradığınız Herşeyin Adresi

Aleyna Tilki Telif Gelen Cevapsız Çınlama Telif Kaldırıldı

223

Aleyna Tilki Telif yüzünden dün (10 Haziran 2017) kaldırılan şarkısı Cevapsız Çınlama tekrar yayınlandı…

Dün aniden gelen telif ile Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile ortak çalışması olan Cevapsız Çınlama Youtube’dan kaldırılmıştı. Yapılan açıklamada bir yanlışlık olduğu kendilerinin atmadıklarını söylemişlerdi. Bugün 11 Haziran 2017 şarkı YouTube’da tekrar açıldı.

Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısından sonra Aleyna Tilki’nin de şarkısına gelen ani telif ihlali ile Youtube’den kaldırılan şarkı bugün itibari ile tekrar yayına açıldı. Aleyna Tilki tarafından telif atıldığı görünen şarkının sahte telif ile kaldırıldığını kendilerinin yapmadıklarını belirten Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki en kısa sürede tekrar yayınlanacağını belirttikten sonra bugün itibari ile şarkı tekrar yayınlandı.

Aleyna Tilki Telif Açıklama

Sosyal medyada trend olan bu gelişme sonrasında bir çok kişi şarkının viral olması için kasti yapılan bir şey olduğunu düşünürken kimisi benim gibi sahte telif olduğunu düşünmüştü. Hatta telifin Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile arasında oluşan bir sebepten olduğunu düşenenler bile olmuştu.

Neticede şarkı YouTube’de tekrar yayınlanmış oldu…

Aleyna Tilki Telif- Cevapsız Çınlama Telif İhlali

Yorumlar