Aradığınız Herşeyin Adresi

Alan 51 ve Ufo Sırları

271

Yeni Gelişmeler Sonucunda Ortaya Çıkan Yabancı Kaynaklardaki Alan 51 ve Çok Gizli UFO Sırları…

Alan 51 ve Ufo Sırları… Alan 51, CIA ve ordu için, çok gizli gizli uçakları genel kamuoyunun bildiğinden çok daha yıllarca test etmesi için kullanılan bir üst düzey hava üssü. Ancak orada herhangi bir UFOS yok, orada Ufolog iddiasında bulunuyor. Bununla birlikte, sadece Güney’de ve S4 adı verilen aynı Tonopah Test Aralığı üzerinde bir alan var. İçeriden öğrenen bilgilere dayanarak, bu, dünya dışı kurtarılmış tekne üzerinde yapılan çalışmaların gerçekleştiği yerdir.

Roswell UFO olayı -1947’den bu yana , insanlar Birleşik Devlet Hükümeti’nin yabancı cisimleri ve enkaza uzaylı uzay gemisini bulduğu fikrinde delirdi.

Birkaç UFOlogiste göre, Roswell’de düşen şey, bize söylendiği gibi ‘Konvansiyonel bir hava balonu’ değil, hükümet tarafından ‘el konulan’ gerçek uzaylı bir uzay gemisi değildi.

Roswell olayı, o yakındaki çölde bir kaza uçan daire kalıntılarını ortaya çıkardıklarını ABD askeri açıklandı-o zamandan beri inkar-UFO sahnesi bir basın açıklaması kalbinde kalmıştır Roswell Temmuz 1947 yılında bu kabul edilir UFO tarihinin en önemli olayı olarak birçok ufolog tarafından. Roswell davası yıllar geçtikçe sayısız hikaye teorisi, yalanı ve reddinin ortaya çıkmasıyla nehirlerin akmasına neden oldu.

Ama cesetleri ve enkazı nereye götürdüler? Birçok kişi Alan 51’in yabancı teknoloji ve yabancı cesetlerin bulunduğu yere geldiğine inanmaktadırlar.

Bununla birlikte, birkaç Ufolog, bunlardan başkası İle Karşılıklı UFO Ağının (MUFON) yürütme direktörü Jan Harzan’ın, FO’ları ve yabancı cisimleri 51. Alana götürülmediğine, fakat civardaki başka bir gizli tesise düştüğüne inanmaktadırlar.

Forbes ile yaptığı röportajda Bay Harzan’a Roswell’in gerçek mi, bir aldatmaca mı olduğunu sorup sormadığı soruldu.

Dedi ki: “Gerçek. MUFON üyesi ve tanınmış UFO araştırmacısı Stanton Friedman tarafından filme alınan ‘Roswell Anıları’ video sunumunun bir kopyasını edinin.

“Bu, ilk elden tanıklar, eşleri ve çocukları da dahil olmak üzere Roswell’ten sağ kalan 30 kişiyle yapılan röportajdır.

“Sana söyledikleri, göndereceğin omurganın içine titreme gönderir.

“Bu videoyu izledikten sonra olağanüstü bir şey olduğuna inanmıyorsanız, hiçbir şey ikna olmaz. Bunu size söyleyebilirim: Hava balonu yoktu. ”

Yani eğer Roswell GERÇEK ve bir UFO -veya bu konuda birkaç UFO-çölde yere düştü, cesetler ve enkarne nereye götürüldü? Bay Hazan nerede olduğunu bildiğine inanıyor.

Alan 51 ve Ufo Sırları

“Area 51, CIA ve ordu için gizli gizli hava üssü olup, generallerin bildiklerinin ötesine geçen çok gizli uçakları test ediyor. Bildiğimiz kadarıyla Alan 51’de UFO’lar veya uzaylılar yoktur.

“Ancak güneyde ve S4 adı verilen aynı Tonopah Test Aralığı üzerinde sadece bir alan var. İçeriden öğrenen bilgilere dayanarak, bu, dünya dışı kurtarılmış tekne üzerinde yapılan çalışmaların gerçekleştiği yerdir. Öyleyse Başkan veya diğer yetkililer, Alan 51’de UFO’ların veya uzaylıların bulunmadığını gururla ilan ettiklerinde teknik olarak S4’te oldukları için doğru olabilirler. ”

İlginçtir ki, birkaç düdük çalıcı -özellikle Bob Lazar-Bölge S4’ü talep ediyor gerçek.

Robert Scott  ” Bob ”  Lazar  , Bölge 51 test tesisi yakınlarındaki Emigrant Vadisi ve Eski Kelley Madeni alanında S4 isimli bir siteye ters mühendislik dünyevi teknoloji üzerinde çalıştığını iddia ediyor.

Lazar, S4 tesisinin Nevada’nın Nellis Hava Kuvvetleri Test Aralığı’ndaki Papoose Aralığı’nın yakınında olduğunu ve bir toprak yolla erişildiğini iddia ediyor. Lazar’ın S4 ile ilgili sağladığı ayrıntılar çok belirsizdir; Lazar, karanlık bir otobüste manzara görmesine izin vermeyen siteye taşınmış olduğunu belirtmiştir.

Damat Gölü (sol üstte) Papoose Gölü ile sağ alt kısımda farkedilir

“S4 Alanı 51” adı, tartışmalı Majestic 12 (MJ-12) belgelerinde görülebilir. Lazar’ın iddialarına göre, bölgeye erişim Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından halka oldukça kısıtlanmıştır.

Daha Önce Yazdığım Uzaylılar ve 51. Bölge Gerçeği adlı makalemi okumak ister misiniz?

Yorumlar